Hezkuntza

Guraso eta irakasleen lankidetza estuaz, Euskal Herriko kulturaren barnean, balore demokratikoak dituzten eta gizartearen erronkei aurre egiteko prest egongo diren pertsona eleanitzak hezten ditugu.

Informazio gehiagorako gurekin harremanetan jarri

Batxilergoko tutoreak

Batxilergo 1.A - Josetxo Sánchez (iktaxular@axular.net) eta Xabier Insausti (xinsausti@axular.net)

Batxilergo 1.B - Amaia Olkotz (aolkotz@axular.net)

Batxilergo 2.A - Idoia Barrenetxea (ibarrenetxea@axular.net) eta Xabier Mendarte (xmendarte@axular.net)

Batxilergo 2.B - Esteban Mitxelena (emitxelena@axular.net)

Koordinatzaile eta Ikasketa Burua
Julen Otegi ( jotegi@axular.net)

Gogoratu gurasoek tutoreekin komunikatzeko bide egokiena eInika dela.