Hezkuntza

Guraso eta irakasleen lankidetza estuaz, Euskal Herriko kulturaren barnean, balore demokratikoak dituzten eta gizartearen erronkei aurre egiteko prest egongo diren pertsona eleanitzak hezten ditugu.

Informazio gehiagorako gurekin harremanetan jarri

Bigarren Hezkuntza. Tutoreak

DBH 1 A - Jose Angel Etxeberria (jaetxeberria@axular.net)

DBH 1 B - Ana Garin (agarin@axular.net)

DBH 2 A - Jone Beldarrain (jbeldarrain@axular.net)

DBH 2 B - Bittor Arrondo (barrondo@axular.net)


DBH 3 A - Inma Berasategi (iberasategi@axular.net)

DBH 3 B - Itxaso Mallabiabarrena (imallabiabarrena@axular.net)

DBH 4 A - Larraitz Valverde (lvalverde@axular.net)

DBH 4 B - Xabier Larretxea (xlarretxea@axular.net)


Koordinatzaile eta Ikasketa Burua
Julen Otegi (jotegi@axular.net)

Gogoratu gurasoek tutoreekin komunikatzeko bide egokiena Inika dela.