Hezkuntza

Guraso eta irakasleen lankidetza estuaz, Euskal Herriko kulturaren barnean, balore demokratikoak dituzten eta gizartearen erronkei aurre egiteko prest egongo diren pertsona eleanitzak hezten ditugu.

Informazio gehiagorako gurekin harremanetan jarri

Lehen Hezkuntza. Tutoreak

LH 1 A - Alizia Zabaleta (azabaleta@axular.net)

LH 1 B - Axun Manterola (amanterola@axular.net)

LH 2 A - Maite Partearroyo (mpartearroyo@axular.net)

LH 2 B - Ainara Olasagasti (aolasagasti@axular.net)

LH 3 A - Patxi Ormaetxea (pormaetxea@axular.net)

LH 3 B - Larraitz Artetxe (lartetxe@axular.net)


LH 4 A - Agurtzane Olazagoitia (aolazagoitia@axular.net)

LH 4 B - Iñaki Garijo (igarijo@axular.net)

LH 5 A - Nerea Txokarro (ntxokarro@axular.net)

LH 5 B - Ane Albisu (aalbisu@axular.net)

LH 6 A - Juan Martin Goitia (jmgoitia@axular.net)

LH 6 B - Idoia Urbieta (iurbieta@axular.net)


Koordinatzailea
Itziar Redondo (iredondo@axular.net)

Ikasketa Burua
Amaia Urruzmendi (aurruzmendi@axular.net)

Gogoratu gurasoek tutoreekin komunikatzeko bide egokiena Inika dela.